Karty, čtečky

Helpdesk podpora

Zpět na úvodní stránku

Reference a nasazení CryptoPlus

Československá obchodní banka, a.s.

Klientské řešení PKI pro internetové bankovnictví.
Dodávka čipových karet jako bezpečného úložiště privátního klíče a certifikátu pro zajištění autentizace a neodmítnutelné odpovědnosti klienta Internet Bankingu. Dodávka čteček čipových karet GemPC typu 4xx a Twin. 

První certifikační autorita, a.s.

Dodávka řešení - CSP modulů k provozování certifikační autority, dodávka karet a čteček pro řešení elektronické identity - certifikát Comfort. 

Komerční banka, a.s.

PKI řešení pro elektronické bankovnictví
Dodávka karet MůjKlíč, čteček a firmware do systému Garantovaná platba pro obchodní řetězec Makro. Dodávka čteček typu GemSelf700.

Tatra banka, a.s. (SR)

PKI řešení pro elektronické bankovnictví včetně dodávky čipových karet a čteček. 

Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s.

Zabezpečení přístupu do PC pod OS Windows XP prostřednictvím karty PKI (integrované řešení s evidencí vstupů a docházky s využitím jedné duální čipové karty)

Ministerstvo informatiky České republiky

Řešení standardů profesního průkazu státního zaměstnance na kartě PKI. Integrované řešení osobní elektronické identity a evidence vstupů implementované na jediné duální čipové kartě typu GemTwin (bezkontaktní část - systém Mifare)

Všeobecná úverová banka, a.s. (SR)

Dodávka klientské části PKI zabezpečení do produktů elektronického bankovnictví.  (Dodávka karet CryptoPlus, čteček, personalizace).

Česká spořitelna, a.s.

Dodávka klientské části PKI zabezpečení do produktu elektronického bankovnictví - Servis 24.  (Dodávka karet CryptoPlus, čteček, personalizace).

Dodávka klientské části PKI pro zabezpečení komunikace v rámci banky.


   

Popis produktu  Karty, čtečky  HelpDesk - podpora  Home  |